Mūsų paslaugos

Gaminame detales pagal užsakymą

Užsakomos detalės pagal Jūsų pageidavimus. Apsiimame tiek mažais, tiek dideliais užsakymais, o produkciją siunčiame ne tik Lietuvoje, bet ir į užsienio šalis
D.U.K.

„Koks yra minimalus užsakymo kiekis?“ – Detales skaičiuojame individualiai kiekvienam projektui, jeigu detalės yra didelės bei sudėtingos, jų minimalus užsakymas bus mažesnis, nei mažų ir paprastų detalių. Dėl kiekvieno gaminio kviečiame konsultuotis individualiai, nes tik taip galime rasti tinkamiausią variantą.

„Kokia yra pavyzdinio gaminio kaina?“ – Prieš gaminant produkciją, turbūt norėsite pamatyti pavyzdinį gaminį. Tokiu atveju kartu suderiname kiekvienos detalės brėžinius, jų medžiagas, apskaičiuojame visos produkcijos sąnaudas bei kainas, tada gaminame vieną pavyzdinį detalės variantą nemokamai. Jei detalė bei kaina yra tinkama, pradedame gamybą. Tuo atveju, jei norite koreguoti brėžinius bei perdarinėti pavyzdinę detalę, taikome mokestį.

„Kokia yra visos produkcijos kaina?“ – Kiekvieną kainą deriname individualiai su klientu. Visų pirma, pradedame nuo brėžinių – puiku jei jie yra bei yra sudaryti tinkamai, tačiau dažnu atveju brėžinius reikia koreguoti ir adaptuoti. Taip pat siūlome galimybę gaminti detales iš atnešto pavyzdžio, tam taikomas atskiras mokestis, kadangi sudaryti modelį iš tikros detalės užtrunka laiko. Kainai įtaką taip pat daro gaminamų detalių kiekis – kuo apimtis didesnė, tuo pigesnė vieneto gamybos savikaina.

„Kaip greitai pagaminsite detales?“ – Gamybos greitis priklauso nuo fabriko užimtumo bei produkcijos kiekio, kuo didesnis kiekis – tuo ilgiau gaminsime.

Jei dar turite klausimų, į kuriuos neatsakėme, kviečiame juos siųsti el. paštu arba susisiekti telefonu ir kompanijos konsultantai patars geriausią sprendimą gaminant Jūsų detalę

Siųsti užklausą

Siųsti

Susisiekti telefonu

Mūsų darbai

Aliuminio tekinimas – Aliuminio apdirbimas priklauso nuo liejimo elementų, terminio apdirbimo ir gamybos procesų. Naudojamas daugybėje produktų, įskaitant skardines, foliją, virtuvės reikmenis, langų rėmus, statines ir lėktuvų detales. Taip yra dėl ypatingų aliuminio savybių. . Aliuminis yra šviesus, lengvas metalas. Medžiaga turi puikų atsparumą korozijai ir gali būti lengvai išlieta, apdirbama ir suformuota.

Metalo tekinimas. Metalai gali būti klasifikuojami kaip gryni, mažai priemaišų turintys arba daug priemaišų turintys lydiniai. Visos priemaišos turi įtakos tekinimo apdirbimo rekomendacijoms – nuo to priklauso tekinimo greitis ir pjovimo gylis.

Plastiko tekinimas. Dėl tikslių plastiko apdirbimo reikalavimų, dirbame su aukščiausios kokybės tekinimo įrankiais, galinčiais užtikrinti geriausius paviršių apdirbimo rezultatus. Naudodamiesi naujausiomis staklėmis ir technologijomis, galime gaminti didelius arba mažus plastikinius gaminius, kurie yra pagaminti iš įvairių rūšių inžinerinių pramonės plastikų.