Užsakomos Detalės

Gaminame detales pagal užsakymą

Užsakomos detalės pagal Jūsų pageidavimus. Apsiimame tiek mažais, tiek dideliais užsakymais, o produkciją siunčiame ne tik Lietuvoje, bet ir į užsienio šalis.

Dirbant su kiekvienu klientu ieškome metodikos, kaip efektyviausiai, taupiausiai ir greičiausiai pagaminti produkciją. Individualiai deriname projekto sąmatą, naudojamas medžiagas bei gamybos būdą ir visada bandome rasti geriausią variantą.

D.U.K.

„Koks yra minimalus užsakymo kiekis?“ – Detales skaičiuojame individualiai kiekvienam projektui, jeigu detalės yra didelės bei sudėtingos, jų minimalus užsakymas bus mažesnis, nei mažų ir paprastų detalių. Dėl kiekvieno gaminio kviečiame konsultuotis individualiai, nes tik taip galime rasti tinkamiausią variantą.

„Kokia yra pavyzdinio gaminio kaina?“ – Prieš gaminant produkciją, turbūt norėsite pamatyti pavyzdinį gaminį. Tokiu atveju kartu suderiname kiekvienos detalės brėžinius, jų medžiagas, apskaičiuojame visos produkcijos sąnaudas bei kainas, tada gaminame vieną pavyzdinį detalės variantą nemokamai. Jei detalė bei kaina yra tinkama, pradedame gamybą. Tuo atveju, jei norite koreguoti brėžinius bei perdarinėti pavyzdinę detalę, taikome mokestį.

„Kokia yra visos produkcijos kaina?“ – Kiekvieną kainą deriname individualiai su klientu. Visų pirma, pradedame nuo brėžinių – puiku jei jie yra bei yra sudaryti tinkamai, tačiau dažnu atveju brėžinius reikia koreguoti ir adaptuoti. Taip pat siūlome galimybę gaminti detales iš atnešto pavyzdžio, tam taikomas atskiras mokestis, kadangi sudaryti modelį iš tikros detalės užtrunka laiko. Kainai įtaką taip pat daro gaminamų detalių kiekis – kuo apimtis didesnė, tuo pigesnė vieneto gamybos savikaina.

„Kaip greitai pagaminsite detales?“ – Gamybos greitis priklauso nuo fabriko užimtumo bei produkcijos kiekio, kuo didesnis kiekis – tuo ilgiau gaminsime.

Jei dar turite klausimų, į kuriuos neatsakėme, kviečiame juos siųsti el. paštu arba susisiekti telefonu ir kompanijos konsultantai patars geriausią sprendimą gaminant Jūsų detalę.

Susisiekite su mumis ir kartu mes rasime Jums tinkantį sprendimą!

  +37067574758  |  +370 (605) 67 398‬

  Pirmadienis – Penktadienis: 9:00 – 18:00

Ieškote unikalaus sprendimo? Mes galime jums padėti!

Atlikti darbai

KONTAKTAI

Adresas:  Smėlynės sodų 3-oji g. 12, LT-10106, Vilnius

   +37067574758 | +370 (605) 67 398‬

   info@electio.lt

   Pirmadienis – Penktadienis: 9:00 AM – 6:00 PM

   Šeštadienis – Sekmadienis: Nedirbame

© 2018 Electio.lt