Loading...
/Tekinimas
Tekinimas2018-09-12T07:19:45+00:00

Metalo, aliuminio, plastiko tekinimas

Tekinimo technika– viena populiariausių kietųjų medžiagų apdirbimo technikų, leidžianti apdirbti cilindrinės formos detalę tiek iš vidinės, tiek iš išorinės pusės.Išorinių paviršių apdirbimas vadinamas aptekinimu, o vidinių paviršių – ištekinimu. Prie tekinimo priskiriami griovelių įpjovimo, detalės atpjovimo ar nupjovimo, sriegių įpjovimo, įsriegimo darbai. Tekinimas dažniausiai naudojamas konstrukcinių detalių gamybai

Aliuminio tekinimas –Aliuminio apdirbimas priklauso nuo liejimo elementų, terminio apdirbimo ir gamybos procesų. Naudojamas daugybėje produktų, įskaitant skardines, foliją, virtuvės reikmenis, langų rėmus, statines ir lėktuvų detales. Taip yra dėl ypatingų aliuminio savybių. . Aliuminis yra šviesus, lengvas metalas. Medžiaga turi puikų atsparumą korozijai ir gali būti lengvai išlieta, apdirbama ir suformuota.

Metalo tekinimas. Metalai gali būti klasifikuojami kaip gryni, mažai priemaišų turintys arba daug priemaišų turintys lydiniai. Visos priemaišos turi įtakos tekinimo apdirbimo rekomendacijoms – nuo to priklauso tekinimo greitis ir pjovimo gylis.

Plastiko tekinimas. Dėl tikslių plastiko apdirbimo reikalavimų, dirbame su aukščiausios kokybės tekinimo įrankiais, galinčiais užtikrinti geriausius paviršių apdirbimo rezultatus. Naudodamiesi naujausiomis staklėmis ir technologijomis, galime gaminti didelius arba mažus plastikinius gaminius, kurie yra pagaminti iš įvairių rūšių inžinerinių pramonės plastikų.

Susisiekite su mumis ir kartu mes rasime Jums tinkantį sprendimą!

  • +37067574758  |  +370 (605) 67 398
  • Pirmadienis – Penktadienis: 9:00 – 18:00
  • Šeštadienis – Sekmadienis: Nedirbame

Vardas *
Pavardė *

El. Paštas
Telefono nr.

Tema

Ar turite klausimų?

Ieškote unikalaus sprendimo? Mes galime jums padėti!

Atlikti darbai