Mūsų paslaugos

Metalo, aliuminio, plastiko tekinimas

CNC Tekinimas yra medžiagų apdirbimo procesas, naudojamas cilindrinėms dalims pagaminti

Tai viena populiariausių kietųjų medžiagų apdirbimo technikų, leidžianti apdirbti cilindrinės formos detalę tiek iš vidinės, tiek iš išorinės pusės. Išorinių paviršių apdirbimas vadinamas aptekinimu, o vidinių paviršių – ištekinimu. Prie tekinimo priskiriami griovelių įpjovimo, detalės atpjovimo ar nupjovimo, sriegių įpjovimo, įsriegimo darbai. Tekinimas dažniausiai naudojamas konstrukcinių detalių gamybai

Tekinant CNC staklėmis, medžiagos, tokios kaip metalas, aliuminis, plastikas, medis, apdirbami kompiuterio skaitmeninio valdymo būdu (CNC).

Padidėjęs produktų sudėtingumas reikalauja sudėtingų formų bei dydžių sudėtinių dalių.

Senesniais laikais tai būtų sukėlę keletą problemų, tokių kaip padidėjusios išlaidos,

taip pat ilgi įrangos gamybos tempai. Tačiau kompiuterinio skaitmeninio valdymo (CNC) atsiradimas bei tobulėjimas padeda to išvengti. Dabar tai suteikia pramonei greitą ir patikimą įrankį, skirtą apdoroti detales naudojant CNC tekinimo procesą, kurio metu yra pašalinama nereikalinga medžiagos dalis norimos formos formavimui.

Pagrindiniai CNC tekinimo centrų privalumai:

  • Tikslumas: daugeliui, CNC tekinimo tikslumas yra vienas iš didžiausių privalumų. Importuojant CAD ar CAM failus, mašinos gali sekti tiksliai pagal matavimus ir visiškai panaikinti žmogiškosios paklaidos galimybę.
  • Lankstumas: dar vienas CNC tekinimo privalumas yra lankstumas įvairioms programoms, siūlant įvairias dydžių galimybes.
  • Atkuriamumas: gaminant produktų partijas neprilygstamu tikslumu, CNC tekinimas suteikia išskirtines atkuriamumo galimybes. Tai leidžia jūsų įmonei maksimaliai padidinti savo produkciją ir sumažinti išlaidas.

Siųsti užklausą

Siųsti

Susisiekti telefonu

Mūsų darbai

Aliuminio tekinimas – Aliuminio apdirbimas priklauso nuo liejimo elementų, terminio apdirbimo ir gamybos procesų. Naudojamas daugybėje produktų, įskaitant skardines, foliją, virtuvės reikmenis, langų rėmus, statines ir lėktuvų detales. Taip yra dėl ypatingų aliuminio savybių. . Aliuminis yra šviesus, lengvas metalas. Medžiaga turi puikų atsparumą korozijai ir gali būti lengvai išlieta, apdirbama ir suformuota.

Metalo tekinimas. Metalai gali būti klasifikuojami kaip gryni, mažai priemaišų turintys arba daug priemaišų turintys lydiniai. Visos priemaišos turi įtakos tekinimo apdirbimo rekomendacijoms – nuo to priklauso tekinimo greitis ir pjovimo gylis.

Plastiko tekinimas. Dėl tikslių plastiko apdirbimo reikalavimų, dirbame su aukščiausios kokybės tekinimo įrankiais, galinčiais užtikrinti geriausius paviršių apdirbimo rezultatus. Naudodamiesi naujausiomis staklėmis ir technologijomis, galime gaminti didelius arba mažus plastikinius gaminius, kurie yra pagaminti iš įvairių rūšių inžinerinių pramonės plastikų.