Mūsų paslaugos

Prototipų kūrimas ir gamyba

Kuriant naujas sudėtingas mašinas visada aktualus klausimas, ar naujai sukonstruota mašina veiks taip, kaip norima. Tai sužinoma išbandžius pirmąjį pagamintą egzempliorių (prototipą). Prototipo išbandymas leidžia išsiaiškinti esamus konstrukcijos trūkumus ir juos pataisyti gaminant tolesnius egzempliorius.

Prototipų gaminimas paprastai labai brangus, ir kaina dar padidėja, jei aptinkama daug trūkumų, kuriuos pataisius tenka gaminti antrąjį patobulintą prototipą, jį vėl bandyti ir vėl taisyti išlikusius senus trūkumus ir galbūt atsiradusius naujus.

Siųsti užklausą

Siųsti

Susisiekti telefonu

Mūsų darbai

Aliuminis yra minkštas, lengvas, atsparus ugniai ir atsparus karščiui, lengvai apdirbamas metalas. Aliuminis – nerūdijanti medžiaga, dėl to itin mėgstama gaminant įvairias detales. Aliuminis gali būti derinamas su kitomis medžiagomis ir tokiu būdu gali būti sukuriami aliuminio lydiniai, kurie pasižymi skirtingomis sąvybėmis. Aliuminis populiarus logistikos, statybos, elektros komponentų industrijoje.

Metalas yra tvirtas, stiprus, teikia ekonomiškus, tvarius ir atsparius dizaino sprendimus. Taip pat, metalas yra pigesnis nei aliuminis, tvirtesnis, tačiau sunkiau apdirbamas. Metalas yra linkęs į koroziją, todėl siekiant sukurti aukštos kokybės produktą ir apsaugoti jį nuo rūdžių, rekomenduojame produktą dažyti ar padengti specialiu cheminiu sluoksniu, ypač jei gaminys bus naudojamas drėgnoje aplinkoje.

Plastikas – tai medžiaga, sudaryta iš bet kurio plataus asortimento sintetinių ar pusiau sintetinių organinių junginių bei plačiai naudojamas gamyboje. Tai itin lengva, pigi ir labai lengvai apdirbama medžiaga, nepralaidi vandeniui, plačiai naudojama ir pritaikoma įvairiose industrijose.