Tai bus patys karščiausi 2020 m. Žaislai, o vaikai juos apvers šį šventinį sezoną

Ketvirtus metus iš eilės klausėme žaislų tendencijų ekspertų nuomonės, kurie iš šių metų šventinių žaislų pakils aukščiau kitų. (Užuomina: Skirtingai nuo praėjusių metų vienaragio, karščiausias šių metų žaislas yra kakliškas flamingas.) Užuot be galo slinkdami išparduotas nuorodas kartu su kitais tėvais, mes norime, kad jūs pradėtumėte ieškoti šokančių tinginių, mažyčių. kolekcinių lėlių ir važiuojančių perdirbimo sunkvežimių, dėl kurių vaikai gailės.

Dėl pandemijos sukeltų vėlavimų ir daugiau nei bet kada daugiau žmonių apsipirkinėdami internetu atostogauja, norėdami nusipirkti šiuos trokštamus žaislus, gali būti sudėtingiau nei bet kada anksčiau. Bet verta. Kadangi https://zaidziam.lt/zaislai/minksti-zaislai/ daugelis iš mūsų atsisako kelionių ir gausių šeimos susibūrimų šį atostogų sezoną, šeimoms bus daugiau laiko žaisti kartu namuose. O gal norite tiesiog nustebinti dukterėčią ar sūnėną ir įtvirtinti savo, kaip šauniausios gyvos tetos ar dėdės, statusą. Nepriklausomai nuo jūsų priežasčių, mes esame čia, kad padėtume.

Mes taip pat turime dovanų vadovus bet kokio amžiaus vaikams, įskaitant vienerių metų vaikus, 2 metų vaikus, 3 metų vaikus, 4 metų vaikus, 5 metų vaikus, 6 metų vaikus, 7 metų vaikus metukų, 8 metų ir 9 metų vaikų.

Redaktoriaus pastaba: artėjant šventėms šie žaislai iš tikrųjų pradedami parduoti. Mes bandėme rasti atsargų pasirinkimo galimybes, kai tik įmanoma, ir toliau keisime kainas ir prieinamumą. https://www.codeacademykids.com/bureliai/
Kam jis skirtas?
„Squeakee the Ballon Dog“ ir jo pusbrolis Spotty Dalmatianas puikiai tinka 5 metų ir vyresniems vaikams, ir kadangi jie atrodo nepaprastai panašūs į Jeffo Koonso skulptūrą, jie bus populiarūs ir suaugusiųjų tarpe. Jamesas Zahnas, „The Toy Insider“ vyresnysis redaktorius, sako: „Kiekvienas vaikas ir suaugęs žmogus, kurį aš kada nors mačiau, bendrauja su šiuo dalyku, jį akimirksniu sužavi.“

Ką tai daro?
„Squeakee“ ir „Spotty“ skleidžia garsus ir triukus. Pop juos specialiu kaiščiu ir jie žaidžia negyvi. Pripūskite juos į pridedamą siurblį ir jie šlapinasi arba koja. Išmokykite juos sėdėti ar elgetauti su squeaker kamuoliu arba kutenkite juos ir stebėkite, kaip jie apsivertė ir paprašė daugiau. Zing Air Go Go Bird
50 USD dabar 20% nuolaida
40 USD
Kam jis skirtas?
Byrne’as sako, kad ši skraidanti papūga su nuotolinio valdymo pultu Honkongo žaislų mugėje sulaukė didelio smūgio dar sausio mėnesį ir kad pavėluoti gabenimai gali prisidėti prie jos pardavimo JAV.

Ką tai daro?
„Go Go Bird“ plazdantys sparnai leidžia atrodyti kaip tikras paukštis skrendant, o jo šviesos diodų lempos leidžia paukštį skraidinti naktį. Paukščio viduje yra 6 ašių jutiklis ir jis automatiškai apsisuks šešių pėdų atstumu nuo sienos ar kitos kliūties. Švelniai meskite jį į orą, kad jis pradėtų plakti sparnais ir skristi.

Redaktoriaus pastaba: Šis žaislas netinkamas gabenti „Target“, tačiau atsižvelgiant į jūsų vietovę, jums gali pasisekti pasiimant parduotuvėje
Interaktyvus „KidTrax“ antrinių sunkvežimių važiavimas
200 USD dabar 19% nuolaida
162 USD
Kam jis skirtas?
Jauniems vaikams patinka žiūrėti, kaip važiuoja antrinis sunkvežimis (ar bet koks sunkvežimis), ir šiais metais galite paskatinti jų smalsumą su krūva įvairių žaislų, kuriuose perdirbami sunkvežimiai. Tačiau šis modelis yra vienintelis, kuriuo jie iš tikrųjų gali važiuoti ir važiuoti. Jis skirtas vaikams nuo 18 mėnesių iki 4 metų.

Ką tai daro?
Zahnas tai rekomenduoja, nes be to, kad tai yra ypač įdomi dovana, ji moko vaikus apie šiukšlių perdirbimą ir rūšiavimą. Jis groja garsus ir muziką, reaguoja įkišus vieną iš žaislų skardinių ar dėžučių į formos rūšiavimo angą ir leidžiantis vaikams svirties traukimu išmesti savo perdirbimo daiktus.

AMAZONOJE – 162 USD
TIKSLUI – 162 USD
DAUG JUOKO. Staigmena! Remiksas plaukams apversti
DAUG JUOKO. Staigmena! Remiksas plaukams apversti
16 USD dabar 44% nuolaida
9 USD
Kam jis skirtas?
Žaliuzių dėžutės kolekciniai žaislai yra tokie pat populiarūs kaip niekada, o L.O.L. Staigmena! vis dar yra geriausiai parduodamas krūva. Šie žaislai turi mažas dalis, todėl jie geriausiai tinka vaikams nuo 4 metų. Žaislų asociacijos vyresnioji komunikacijos direktorė Adrienne Appel sako, kad šiais metais reikia žiūrėti „Remix Hair Flip“ lėlės.

Ką tai daro?
Kiekvienoje mini lėlėje yra 15 staigmenų, įskaitant antrą šukuoseną, vandens buteliuką ir muzikos instrumentą. Be to, paketas virsta patefonu ir iš tikrųjų leidžia mini įrašą.

9 USD AMAZONE
9 USD „WALMART“
„FailFix Total Makeover Doll“
„FailFix Total Makeover Doll“
19 USD
Kam jis skirtas?
„Fail Fix“ lėlės yra įkvėptos grožio pamokų vaizdo įrašų ir turėtų džiuginti visus „L.O.L Surprise“ lėlių gerbėjus.

Ką tai daro?
Padėkite savo lėlę paversti chalatu ir netvarkingais plaukais (klasikine 2020 m. WFH išvaizda) į stilingą, glamą ir pasirengusią išeiti. “Tai nėra tik vienkartinis dalykas”, – sako Appelis. Baigę pirmąjį spindesį, galite vėl pradėti visą procesą.

TIKSLU 19 USD
„Swirl & Style Tie Dye Studio“ veiklos rinkinys
„Swirl & Style Tie Dye Studio“ veiklos rinkinys
20 USD dabar 10% nuolaida
18 USD
Kam jis skirtas?
Jei kada nors buvo puikus karantino žaislas, tai šis kaklaraiščių dažų rinkinys. “Tai savarankiška, todėl tikrai nėra jokios netvarkos”, – sako tai išbandęs Appelis