Mūsų paslaugos

Metalo, aliuminio, plastiko frezavimas

CNC Frezavimas yra speciali kompiuterio skaitmeninio valdymo (CNC) kietųjų medžiagų apdirbimas. Tokia technika panaši į gręžimą ir pjovimą, galinti atlikti daugybę pjovimo ir gręžimo staklių atliekamų operacijų.

Šinadien, naudojant kompiuterizuotą staklių valdymą (CNC), pasikeitė įvairių gaminių ir įrangos tipų dalių apdirbimo procesas. Dabar pramonės įmonės gali tikėtis didesnio tikslumo, taip pat užtikrinama aukštesnė darbų kokybė. CNC frezavimo staklėmis, operatoriai gali pjauti medžiagas naudodami net iki penkių ašių, kas anksčiau nebuvo pasiekiama tradiciniais rankiniais metodais.

Frezuojame detales pagal Jūsų pateiktą brėžinį arba pavyzdį, taip pat galime sudaryti brėžinius detalei gaminti. Kiekvieną projektą bei jo gamybą deriname su klientu, todėl visada numatome aiškius pagaminimo terminus, bei užtikriname geriausią kainą. Kadangi kiekvienas projektas individualus – suteikiame aukščiausios kokybės paslaugas.

CNC frezavimo pranašumai

  • Tikslumas. Nesvarbu, gaminate prototipą ar galutinį produktą, galite pasitikėti, kad elementas atitikus matavimus, kurie yra nurodyti jūsų brėžiniuose. Šis tikslumo lygis suteikia pranašumus,tokisu kaip našumas ir sumažėjęs medžiagų atliekų kiekis. Tai taip pat maksimaliai padidina įrangos apdorojimo išlaidas.
  • Universalumas: vertikalios ir horizontalios CNC frezavimo staklės, taip pat CNC frezavimo centrai, turintys daugybę ašių, siūlo puikų universalumą.  Tai leižia tiksliai valdyti projektus, kurių sudėtingumas ir parametrai yra skirtingi.
  • Atkuriamumas: nesvarbu, kaip jūs naudojate CNC stakles, norite sukti, pjauti ar gręžti, galite tikėtis, kad kiekvieną kartą jūsų gaminys bus pagamintas toks kaip brėžiniuose.

Frezuojame aliuminį, plastiką bei įvairius metalus, o produkciją siunčiame į visas užsienio šalis.

Siųsti užklausą

Siųsti

Susisiekti telefonu

Mūsų darbai

Aliuminis yra minkštas, lengvas, atsparus ugniai ir atsparus karščiui, lengvai apdirbamas metalas. Aliuminis – nerūdijanti medžiaga, dėl to itin mėgstama gaminant įvairias detales. Aliuminis gali būti derinamas su kitomis medžiagomis ir tokiu būdu gali būti sukuriami aliuminio lydiniai, kurie pasižymi skirtingomis sąvybėmis. Aliuminis populiarus logistikos, statybos, elektros komponentų industrijoje.

Metalas yra tvirtas, stiprus, teikia ekonomiškus, tvarius ir atsparius dizaino sprendimus. Taip pat, metalas yra pigesnis nei aliuminis, tvirtesnis, tačiau sunkiau apdirbamas. Metalas yra linkęs į koroziją, todėl siekiant sukurti aukštos kokybės produktą ir apsaugoti jį nuo rūdžių, rekomenduojame produktą dažyti ar padengti specialiu cheminiu sluoksniu, ypač jei gaminys bus naudojamas drėgnoje aplinkoje.

Plastikas – tai medžiaga, sudaryta iš bet kurio plataus asortimento sintetinių ar pusiau sintetinių organinių junginių bei plačiai naudojamas gamyboje. Tai itin lengva, pigi ir labai lengvai apdirbama medžiaga, nepralaidi vandeniui, plačiai naudojama ir pritaikoma įvairiose industrijose.