Loading...
/Frezavimas
Frezavimas2018-11-24T08:59:12+00:00

Metalo, aliuminio, plastiko frezavimas

Frezavimas – vienas iš populiariausių mechaninio apdirbimo būdų. Frezuojame detales pagal Jūsų pateiktą brėžinį arba pagal pavyzdį sudarome brėžinius detalei gaminti. Kiekvieną projektą bei jo gamybą deriname su klientu, todėl visada numatome aiškius pagaminimo terminus bei užtikriname geriausią kainą. Kadangi kiekvienas projektas individualus – suteikiame aukščiausios kokybės paslaugas. Frezuojame aliuminį, plastiką bei įvairius metalus, o produkciją siunčiame į visas užsienio šalis.

Aliuminis yra minkštas, lengvas, atsparus ugniai ir atsparus karščiui, lengvai apdirbamas metalas. Aliuminis – nerūdijanti medžiaga, dėl to itin mėgstama gaminant įvairias detales. Aliuminis gali būti derinamas su kitomis medžiagomis ir tokiu būdu gali būti sukuriami aliuminio lydinia, kurie pasižymi skirtingomis sąvybėmis. Aliuminis populiarus logistikos, statybos, elektros komponentų industrijoje.

Metalas yra tvirtas, stiprus, teikia ekonomiškus, tvarius ir atsparius dizaino sprendimus. Taip pat, metalas yra pigesnis nei aliuminis, tvirtesnis, tačiau sunkiau apdirbamas. Metalas yra linkęs į koroziją, todėl siekiant sukurti aukštos kokybės produktą ir apsaugoti jį nuo rūdžių, rekomenduojame produktą dažyti ar padengti specialiu cheminiu sluoksniu, ypač jei gaminys bus naudojamas drėgnoje aplinkoje.

Plastikas – tai medžiaga, sudaryta iš bet kurio plataus asortimento sintetinių ar pusiau sintetinių organinių junginių bei plačiai naudojamas gamyboje. Tai itin lengva, pigi ir labai lengvai apdirbama medžiaga, nepralaidi vandeniui, plačiai naudojama ir pritaikoma įvairiose industrijose.

Susisiekite su mumis ir kartu mes rasime Jums tinkantį sprendimą!

  • +37067574758  |  +370 (605) 67 398
  • Pirmadienis – Penktadienis: 9:00 – 18:00
  • Šeštadienis – Sekmadienis: Nedirbame

Vardas *
Pavardė *

El. Paštas
Telefono nr.

Tema

Ar turite klausimų?

Ieškote unikalaus sprendimo? Mes galime jums padėti!

Atlikti darbai